Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Szanowni Państwo,

informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2021r. o godz. 9:00. Jeśli warunki pogodowe pozwolą, spotkamy się przy boisku zewnętrznym, jeśli pogoda będzie niekorzystna, w sali gimnastycznej. Prosimy uczniów o przybycie tylko z jednym opiekunem. Zarówno rodziców jak i uczniów obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrycie ust i nosa. 1 września busy nie dowożą dzieci do szkoły, nie odbywają się jeszcze zajęcia lekcyjne. Uczniowie w dniu rozpoczęcia zobowiązani są do stroju szkolnego galowego:

• dziewczynki – spódniczka szkolna, białe /cieliste rajstopy, biała polówka, granatowa kamizelka z logo szkoły; dziewczynki z klasy I, które nie otrzymają jeszcze swoich spódniczek, prosimy o ciemne spódniczki.
  • chłopcy – ciemne, długie spodnie, biała koszula, granatowa kamizelka / marynarka z logo szkoły.

Prosimy o usunięcie pamiątek z wakacyjnych podróży, tzn. kolorowych warkoczyków, zmywalnych tatuaży itp.

Po krótkim spotkaniu w sali gimnastycznej, odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach. Rodzice uczniów dojeżdżających busami mogą już 1 września przywieźć do szkoły wyposażenie (pomoce plastyczne, zeszyty, obuwie zmienne itp.).

O godzinie 9:45 w sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci dojeżdżających busami z przewoźnikami.

O godz. 10:00 w sali klasy VII odbędzie się spotkanie nowo wybranych przewodniczących trójek klasowych z dyrektorem szkoły oraz obecnym prezydium rady rodziców.

Po spotkaniu z wychowawcami odbędzie kiermasz strojów szkolnych: będzie można nabyć koszulki, czapki, przypinki i przyszywki. Płatność będzie możliwa wyłącznie gotówką. Możliwe będzie także zamówienie bluz / polarów szkolnych wg obowiązującego wzoru.

Rodziców naszych nowych uczniów prosimy o dowiezienie brakujących dokumentów lub zdjęć legitymacyjnych, a osoby chętne zapraszamy do sekretariatu w celu zakupienia szafek odzieżowych. Tych z Państwa, którzy nie odebrali jeszcze kopii umowy na rok szkolny 2021/2022, prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu.

Sale lekcyjne pozostają bez zmian, poza klasami 1 i 4. Uczniowie klasy 1 swoją salę znajdą na 1 piętrze (pierwsza sala po prawej), uczniowie klasy 4 swoją nową salę mają na parterze  - ubiegłoroczna sala klasy VIII.