Drodzy Rodzice,

z ogromną przyjemnością informujemy, iż w Szkole 707 rozpoczęły się zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020.

Do "zerówki" zapraszamy dzieci urodzone w 2013.

Do klasy I zapraszamy dzieci urodzone w 2012, 2013 (które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne).

Przyjdź, zobacz i porozmawiaj z nami o nas!

W ramach drzwi otwartych zapraszamy na czwartkowe spotkania z dyrektorem szkoły i jednym z nauczycieli w godzinach od 15.30 do 17.30.

• 21.03.2019r.
  • 25.04.2019r.
  • 30.05.2019r.

Zapraszamy!

Istnieje możliwość spotkań na życzenie z zainteresowanymi rodzicami, pod warunkiem wcześniejszego ustalenia terminu.

ZAPISY

Zapisu ucznia do klas 0-VIII dokonuje się na zasadach ogólnie przyjętych obowiązujących  w Szkole 707:

• uczeń zapisywany do klas 0-III jest przyjmowany na podstawie podania, rozmowy kwalifikacyjnej oraz opłaty wpisowej,
  • uczeń zapisywany do klasy IV-VIII jest przyjmowany na podstawie podania, rozmowy kwalifikacyjnej, opłaty wpisowej oraz na podstawie uzyskanego przez ucznia świadectwa szkolnego ukończenia poprzedniej klasy i ujętej w nim oceny ze sprawowania nie niższej niż dobra oraz średniej ocen z przedmiotów nie niżej niż 4.0,
  • rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzają nauczyciele poszczególnych przedmiotów w obecności rodziców dziecka oraz dyrektora szkoły.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zapisu dziecka

Prosimy o czytelne wypełnienie właściwego zestawu formularzy. Wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać na podany w nagłówku adres lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły. Dziękujemy!