Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Spotkanie z ratownikiem GOPR

Dzisiaj w naszej szkole gościł p.Sławomir Czubak-ratownik Grupy Karkonoskiej GOPR.Pan Sławek pokazał uczniom podstawowy ekwipunek ratowników idących w góry poszukiwać zaginionych ludzi.W plecaku znalazły się latarki,apteczka,kurtka i inne przedmioty.Każdy uczeń mógł z bliska przyjrzeć się tym rzeczom i wszystkiego dotknąć.Na koniec spotkania p.Sławek połączył się z bazą ratowników i każdy mógł usłyszeć,że właśnie rozpoczyna się akcja poszukiwawcza jednego z turystów,który zaginął w górach.

Spotkanie przebiegało w świetnej atmosferze a dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w nim.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com