Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

II Turniej Mini Koszykówki

Dzisiejszego dnia w naszej szkole odbył się II Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Szkoły 707 w Karpaczu. Patronat nad turniejem objął KS „Sudety”, sędzią był zawodnik tego klubu p. Łukasz Niesobski. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn z trzech szkół: SP  Karpacz, SP  Ścięgny i Szkoła 707. Mecze były rozgrywane systemem ”każdy z każdym”. Dwa pierwsze miejsca zajęły drużyny z naszej szkoły a miejsce trzecie SP Karpacz. W czasie turnieju każdy uczestnik dostał upominki, medale oraz dyplomy. Był też kącik z owocami i słodkościami, a o pełny brzuszek każdego zawodnika zadbał rodzic p. Darek Olejniczak fundując pyszne bułki. Turniej bardzo nam się podobał. Było dużo rywalizacji i czystej sportowej gry oraz dużo śmiechu!!!

Kuba D. , Maciek U. , Miguel M. , Dawid S.-klasa VI

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com