Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Zaproszenie do kolejnej edycji konkursu Ivy League

Nauczyciele j. angielskiego mają przyjemność zaprosić uczniów naszej Szkoły i ich Rodziców do udziału w kolejnej edycji konkursu Ivy League 707. Konkurs ten pozwala w sposób spiralny wprowadzać, utrwalać i systematyzować słownictwo obcojęzyczne, będące poszerzeniem materiału znanego uczniom z lekcji.

Konkurs ma charakter całorocznej rywalizacji biorąc pod uwagę rywalizację wewnątrzklasową jak i ogólnoszkolną. Do drugiego dnia każdego miesiąca na stronie internetowe Szkoły prezentowane są listy wyrażeń leksykalnych wraz z tłumaczeniem na  j. polski. Zadaniem uczestników jest jak najlepsze opanowanie pamięciowe wyrażeń do ostatniego czwartku miesiąca, kiedy to nauczyciele-opiekunowie przeprowadzają krótki test znajomości słownictwa. Procedura ta powtarzana jest co miesiąc: od października do maja. W czerwcu następuje podsumowanie całorocznej pracy. Uczestnicy, którzy zaliczyli:

100% zrealizowanego materiału otrzymują złoty medal,
99-95% zrealizowanego materiału otrzymują srebrny medal,
94-90% zrealizowanego materiału otrzymują brązowy medal,
poniżej 90% zrealizowanego materiału otrzymują dyplom potwierdzający udział w konkursie 707 Ivy League

Oto ilość jednostek leksykalnych przeznaczonych do nauki dla poszczególnych klas.

oddział przedszkolny i klasy pierwsze: piętnaście słówek (zaliczanie ustne);

klasy drugie: dwadzieścia słówek (zaliczanie ustne);

klasy trzecie: dwadzieścia pięć słówek (zaliczanie ustne lub pisemne);

klasy czwarte, piąte i szóste: trzydzieści słówek (zaliczanie ustne lub pisemne)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com