Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Weihnachten in der Klasse 3a

Dzisiejszą lekcję języka niemieckiego w naszej klasie prowadziła Karolina. Przygotowała prezentacje o Świętach Bożego Narodzenia. Dla każdego wydrukowała kartę pracy i objaśnienia. Upiekła tez świąteczne ciasto, którym nas poczęstowała. Lekcja była ciekawa i wszystkim się podobała. 

Alek, kl. 3a

Dziś Karolina prowadziła lekcję języka niemieckiego. Najbardziej podobała mi się prezentacja o Świętach Bożego Narodzenia. Karolina przyniosła na lekcję kwiat (gwiazdę betlejemską) oraz ciasto – struclę. Rozdała także karty pracy, takie jak piosenka o choince, uzupełnianie luk, kolorowanka. Tą lekcję oceniam na poziom 6.

Hania C., kl. 3a

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com