Dzień dobry,

przypominamy, że z nauczycuelami przedmiotowymi możecie Państwo skontaktować się przez dziennik eletroniczny bądź za pośrednictewm poniższych adrsów mailowych:

adresy mailowe nauczycieli

nauczyciel geografii i przyrody, wychowawca kl. VI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel j. angielskiego, wychowawca kl. VIII: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. III: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel matematyki, wychowawca kl. VII: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i wf: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel j. angielskiego, wychowawca kl. IV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 1: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2b: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel historii w klasach IV-VI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel techniki i informatyki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. 2a, pedagog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel WOS-u i historii w kl. VII-VIII: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel edukacji interkulturowej, dyrektor szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.