Zebranie z rodzicami

Szanowi Państwo,
22 października odbędzie się drugie w tym roku zebranie z rodzicami (w sprawie bieżących wyników w nauce). Klasy I-III rozpoczną spotkania z wychowawcami o godz. 15:30, a klasy IV-VIII o godz. 16:00.

Wszystkich uczestników bezwzględnie obowiązuje zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk / rękawiczki.

Konsultacje indywidualne z nauczycielem przedmiotu będą odbywały się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu spotkania, za pośrednictwem sekretariatu. W dniach 19-20 października prosimy wszystkich zainteresowanych o poinformowanie sekretariatu (mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 883 358 140) z kim chcecie Państwo porozmawiać. W podobny sposób (za pośrednictwem sekretariatu) będą także organizowane konsultacje na wniosek nauczyciela. 21.10.2020r. otrzymacie Państwo wiadomości mailowe co do dokładnej godziny rozmów.