Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Okres przedświąteczny

Przypominamy, że świąteczna przerwa od zajęć dydaktycznych trwa w tym roku od 20 grudnia (piątek jest ostatnim dniem nauki) do 7 stycznia (wracamy do szkoły we wtorek).

W ostatnim tygodniu przed świętami klasy IV-VIII nie mają już zajęć na basenie. Prosimy o przygotowanie stroju odpowiedniego do przebywania na świeżym powietrzu. O rozpoczęciu zajęć narciarskich poinformujemy już w styczniu (czekamy na warunki).

17 grudnia klasy I-IV wyjeżdżają na wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu.

18 grudnia o godz. 15:30 odbedzie się przedstawienie pt. "Opowieść Wigilijna" połączone z kiermaszem i poczęstunkiem. W tym dniu busy nie będą odwoziły dzieci do domów. Uczniowie pozostają pod opieką nauczycieli do zakończenia przedstawienia, nie ma potrzeby odbioru o godz. 14:50. Wszystkich uczniów obowiązuje strój szkolny galowy.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com