Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Lekcja geografii w Multimedialnym Muzeum Karkonoszy

W piątek 06 grudnia, pan Kowzan – tato uczennicy klasy 5, zaprosił nas na bardzo ciekawą i atrakcyjną lekcję geografii do Multimedialnego Muzeum Karkonoszy. W krótkim czasie uczniowie poznali historię Karkonoszy – od momentu powstania kontynentów do dzisiaj. Informacje „w pigułce” zostały dobrze przyswojone, gdyż uczniowie na koniec spotkania nie mieli żadnego problemu z odpowiedziami na pytania sprawdzające zdobytą widzę.

               Dziękujemy Tacie Julii oraz Julii – pani przewodnik.

                              Koleżanki i koledzy z klasy 5 wraz  z wychowawczynią.

Bez nazwy

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com