Mikołajkowa zbiórka dla Przylądka Nadziei

Wielkimi krokami zbliżamy się do najpiękniejszego czasu w roku. Nieuchronnie przypominają nam o tym reklamy telewizyjne i gazetki reklamowe, ale nie tylko.... na wielu parapetach leżą już listy do pewnego brodacza
Są jednak dzieci, są i rodzice dla których ten czas może okazać ostatnim wspólnie spędzonym...
Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu "Przylądek Nadziei" i Hospicjum Małego Księcia to miejsca, gdzie ciężko chore onkologicznie dzieci ich rodziny walczą o powrót do zdrowia lub o ostatnie wspólne chwile. Czy chcesz pomóc w tej walce?
Szkoła 707 przyłącza się do Mikołajkowej zbiórki na rzecz małych Pacjentów.
  kiedy zbieramy ? od 18.11.2019 do 4.12.2019
  co zbieramy? smoczki, grzechotki, piszczałki, gry planszowe, zabawki, przytulanki, pluszaki, klocki, .... koniecznie nowe (trafią na oddziały szpitalne)
  kto zbiera? każdy kto tylko zechce pomóc
gdzie zbieramy? hol szkoły 707 (specjalnie wystawiony kosz)

Pamiętajmy o nich w czasie swoich przedświątecznych zakupów.