Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Dzień Tabliczki Mnożenia

Kolejny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami. Tym razem rola organizatorów przypadła klasie siódmej. Uczniowie tej klasy wcielili się w rolę egzaminatorów, ich asystentów oraz fotoreportera. Egzaminowi z trudnej sztuki mnożenia i dzielenia poddani zostali uczniowie klas od trzeciej do ósmej, nauczyciele i pracownicy Centrum Medycznego. Najlepsi zostali nagrodzeni certyfikatem EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA oraz bardzo dobrą oceną z matematyki. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim tym, którzy zmagali się z zadaniami dziękujemy za udział. Liczymy, że za rok znowu na wesoło i z dobrymi wynikami podejdziemy do tej próby.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com