Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca zaprasza

Zapraszamy naszych uczniów i rodziców do udziału sobotnich wycieczkach Klubu Wędrowca. Sezon 2019/2020 rozpoczynamy od zapisów do grupy młodszej (kl.I-III) i starszej (IV-VIII). Po dokonaniu zapisu przez rodzica, dla ucznia przygotowana będzie legitymacja klubowicza, w której będzie zbierał wpisy potwierdzające udział w kolejnych wycieczkach. Zapisu można dokonać przez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści maila należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę do której uczęszcza oraz pozostawić dane kontaktowe do prawnego opiekuna. Na zapisy czekamy do 18.09.2019r. Osoby, które zadeklarowały zapis w trakcie zebrania rodziców są już na liście.

Kolejnym krokiem są deklaracje udziału w wycieczkach:

·         wycieczka nr 1 grupy młodszej – 21.09.2019r.  – deklarację udziału należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18.09.2019r.

·         wycieczka nr 1 grupy starszej – 28.09.2019r. – deklarację udziału należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26.09.2019r.

Trasy wycieczek i Regulamin Klubu znajdują się na stronie internetowej szkoły. Na podstawie zbieranych wpisów i udziału w kolejnych wycieczkach w czerwcu 2020r. przyznawane będą medale.

Serdecznie zapraszamy.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com