Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 2 września 2019r. w sali gimnastycznej. Rozpoczynamy o godz. 9:00. Uczniów obowiązuje strój szklony galowy.

Harmonogram spotkania:

·         9:15 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  -  spotkanie w sali gimnastycznej z Dyrektorem Szkoły

·         9:30 – spotkanie z Wychowawcami klas w salach lekcyjnych

·         10:30 – spotkanie z Kierowcami busów w sali klasy VI (dla osób, które zadeklarowały chęć korzystania z tej usługi)

·         11:00 – spotkanie przedstawicieli samorządów klasowych z Dyrektorem Szkoły (sala klasy V)

Po spotkaniu z Wychowawcami będzie możliwość zakupienia koszulek, czapek i logo Szkoły oraz zamówienia polarów i spódniczek.

Ksiądz Proboszcz zaprasza na uroczystą Mszę Św. która odbędzie się 2 września o godz. 8:00.