Strefa płatnego parkowania

Informujemy, że od dnia 19.08.2019 r. tereny przy Szkole 707 oraz Centrum Medycznym Karpacz S.A. zostaną objęte strefą płatnego parkowania (7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 19.00).

Pojazdy posiadające kartę parkingową osoby niepełnosprawnej, będą mogły parkować w miejscu do tego wyznaczonym bez wnoszenia opłaty za parking.

Wszystkich klientów parkingu będzie obowiązywało wykupienie biletu parkingowego w jednym z parkomatów, które znajdują się na terenie parkingów lub poprzez mobilną aplikację moBILET.

Centrum Medyczne Karpacz S.A. zezwala na bezpłatny postój pojazdu tylko i wyłącznie na parkingu zlokalizowanym przy Niepublicznej Szkole Podstawowej, Szkoła 707 Rodzicom i Opiekunom uczniów Szkoły w godzinach 7:40 – 08:10 i 14:40 – 15:10.