Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Wyjście do Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu

W poniedziałek uczniowie klas 4-7 wybrali się do Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu. Słuchając ciekawych opowieści poznali niezwykle interesującą historię rozwoju sportu oraz turystyki górskiej. Uczniowie mogli podziwiać stare sanie, bobsleje a także łyżwy, które liczą ponad tysiąc lat! Dzieci usłyszały również historię wielkiej lawiny, która zeszła w Białym Jarze 50 lat temu.

Wycieczka do Muzeum bardzo nam się podobała. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i nowych rzeczy. Dodatkowo pracownicy Muzeum poczęstowali dzieci ciasteczkami, a każdy uczeń dostał kartkę, na której mógł przybić sobie pieczątkę.

Dziękujemy! :)

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com