Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zerówkowy Klub Lego

 

"Pomysł na konkurs na budowle z klocków Lego powstał w samochodzie, gdy jechaliśmy do szkoły. Wymyśliliśmy nagrodę, to podkładka z napisem Lego z koralików pyssla. Mama znalazła tego samego dnia wzór takiej podkładki. Po szkole ja z tatą wybierałem koraliki, a mama układała. Następnego dnia wpadliśmy na pomysł krzyżówki: hasła będą o dzieciach z klasy. Hasła wymyślaliśmy przez dwa dni. Tata narysował mi krzyżówkę, a ja napisałem pytania. Na zajęciach rozwiązaliśmy ją razem, dzieci śmiały się z pytań. Dopisywanka Maksa także okazała się super, zrobił bardzo fajnego ludzika Lego. Konkurs na budowlę Lego wygrała Hania i Łucja, a Borys wymyślił śmieszną historyjkę. Wszystkie dzieci dostały nagrody na pocieszenie – żelki - i do końca lekcji bawiliśmy się Lego. Szkoda, że nie wszyscy tego dnia byli w szkole".

 

Leon

-

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com