Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Gala konkursu Zdolny Ślązaczek

2 kwietnia odbyła się uroczysta Gala Konkursu Zdolny Ślązaczek. W budynku Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zebrali się laureaci tegorocznej edycji. Przeszli przez trzy kolejne etapy niezwykle wymagającego konkursu, zmagali się z j. polskim, j. angielskim lub matematyką. Naszą szkołę reprezentowała Julia Gąszczyk z klasy 8.

Julia została laureatką Zdolnego Ślązaczka z matematyki. Jej niezwykłe osiągnięcie niesie za sobą wiele korzyści - jest zwolniona z pisania Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki, a także ma pierwszeństwo w rekrutacji w szkołach ponadpodstawowych. 

Wielkie gratulacje !

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com