Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Prezentacja ZSTiL

We wtorek gościliśmy w naszej szkole nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych z Piechowic. Nasi goście przygotowali dla klasy 7 i 8 prezentacje na temat oferty rekrutacyjnej swojej szkoły. Uczniowie poznali kierunki kształcenia oraz nietypowe profile dodatkowo wzbogacające ofertę szkoły. Oferta okazała się wyjątkowo zróżnicowana. Szkoła umożliwia kontynuowanie nauki w profilowanym liceum ogólnokształcącym (profile: ogólny, wojskowy, policyjny, ratownictwa medycznego), w technikum (informatyk, teleinformatyk, elektryk, mechatronik), a także w szkole branżowej (elektryk, elektromechanik). Dodatkowo szkoła oferuje dodatkowe profile tj: e-sport z projektowaniem i programowaniem gier oraz multimedia i grafika komputerowa.

 

Naszym gościom bardzo dziękujemy za ciekawą prezentacje!

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com