Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Janusz Korczak - Wielki Przyjaciel Dzieci"

"Szły szeregiem, szeregiem sierocińców dzieci, swe torebki niosły na tasiemce. Dziś ostatni raz słońce im świeci, więc do słońca wyciągają ręce. Ot! Wycieczka z panem dyrektorem Pani Stefa... wszyscy, wszyscy razem przez ulicę z pochylonym czołem na śmierć idą wydane rozkazem..."

Klasa IV przygotowała uroczysty apel pt. "Janusz Korczak -Wielki Przyjaciel Dzieci". Przedstawienie było opowieścią o ostatnich latach życia i działalności Janusza Korczaka, aż do męczeńskiej śmierci w Treblince. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji naszego apelu. 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com