Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

VIII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

18 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje do VIII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku. Wszyscy uczniowie z klas 3-8 stanęli dziś przed trudnym zadaniem. W ramach eliminacji mieli do rozwiązania szereg diagramów Sudoku o rożnym stopniu trudności. Dodatkowo obok tradycyjnych diagramów w arkuszach znalazły się również Sudoku nieregularne, diagonalne czy też bezstykowe.

Zadania były wyjątkowo trudne. 

Już wkrótce poznamy wyniki. Osoby, które przekroczą minimalny próg punktów będą kontynuowały swoje zmagania na finale we Wrocławiu, który odbędzie się 30 marca. 

MM

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com