Wielkie zwycięstwo DMM !

We wtorek 22 stycznia gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Bolesławca. Wspólnie rozegraliśmy ostatni już mecz w eliminacjach Dolnośląskich Meczy Matematycznych z kategorii Młodzicy (klasy 4-6). Z wielką dumą i zadowoleniem informujemy, że nasi uczniowie wygrali kolejny mecz i tym samym zakwalifikowaliśmy się do półfinału konkursu! :)  W meczu tym udało nam się zdobyć maksymalną ilość punktów za każde rozwiązane zadanie. Nasza reprezentacja stanęła na wysokości zadania. :)

Przypominamy, że w eliminacjach mieliśmy do rozegrania 3 mecze i wszystkie udało nam się wygrać. W półfinałach czekają nas kolejne trzy rozgrywki ze zwycięskim drużynami z pozostałych rejonów Dolnego Śląska.

Pierwszy półfinałowy mecz odbędzie się 20 lutego.

MM