Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Laureatka zDolnego Ślązaczka z matematyki

10 stycznia we Wrocławiu odbył się finał konkursu "zDolny Ślązaczek" z matematyki. Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasza uczennica Julia Gaszczyk z klasy 8 uzyskała tytuł laureata konkursu! W finale wzięło udział 94 uczniów. Laureatami zostało 56 osób. Wszyscy laureaci otrzymają pisemne zaproszenie na galę, na której zostaną wręczone dyplomy i zaświadczenia. Gala odbędzie się pod koniec marca.

Chcemy również przypomnieć, że tytuł laureata zwalnia Julię z konieczności pisania Egzaminu Ósmoklasisty z matematyki, a także daje jej pierwszeństwo w czasie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. 

Serdecznie gratulujemy!! :)

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com