Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

"Betlejemska Dobranocka"

„Grudniowa, piękna noc z kolędą przyszła do nas, 

Grudniowa, piękna noc, przez ludzi wymarzona. 

I wokół cały świat pierzynką otuliła, 

Zmieniła w bajkę świat i gwiazdy zapaliła”.

 

Nasz piękny dzień… Nasz piękny wieczór… „Betlejemska Dobranocka” już za nami. Wyjątkowy czas w gronie wyjątkowych gości i wykonawców stał się faktem. Rodzinnie kolędowaliśmy i wzruszaliśmy się, a przede wszystkim poczuliśmy magię i moc Świat Bożego Narodzenia. Uczniowie klas piątej, szóstej, siódmej i ósmej przygotowali dla swoich bliskich oraz wszystkich zgromadzonych gości niezwykły i zaskakujący Wieczór Kolęd. Dobroć i chęć niesienia szczęścia sprawiły, że w tym dniu gościli u nas wyjątkowe osoby. Kolędowali z nami przedstawiciele Domowego Hospicjum „Formuła Dobra”, których podopiecznym mieliśmy okazję pomóc poprzez zbiórkę funduszy oraz sprzedaż ozdób świątecznych. 

Ten wieczór, pełen emocji i radości niósł ze sobą również ze sobą pewną niespodziankę… Która możliwa była do zrealizowania dzięki grupie Rodziców naszych uczniów. Brawurowe wykonanie przez nich piosenki „Jest taki dzień”, która rozbrzmiała w naszej szkole było ogromnym zaskoczeniem i wzruszeniem dla wszystkich zgromadzonych. 

 

Kolejne kolędujące spotkanie już za rok! Czekamy z niecierpliwością :) 

 

Przepięknych Świąt Bożego Narodzenia!!!

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com