Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

DMM - Wygrana z Bolkowem

W czwartek 20 grudnia drużyna młodzików (klasy 4-6) wyruszyła do Szkoły Podstawowej w Bolkowie, aby zagrać drugi eliminacyjny mecz matematyczny. Uczniowie i nauczyciele szkoły w Bolkowie przyjęli nas serdecznie i przygotowali dla nas poczęstunek. Jak zawsze uczniowie mieli do rozwiązania 10 trudnych zadań. Obie drużyny bardzo dobrze poradziły sobie z przedstawianymi zadaniami. Mimo to rozgrywka była dużo bardziej spokojniejsza niż zazwyczaj i nasz drużyna z przewagą wygrała mecz. 

To już drugi wygrany mecz drużyny młodzików. Ostatni zagramy ze Szkoła Podstawową z Bolesławca w połowie stycznia. Ostatni mecz zadecyduje czy uda dostać nam się do półfinałów. 

 

 

MM

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com