Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Podziel się ciepłem!

6 grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy dla rodzin, których dzieci są podopiecznymi domowego hospicjum "Formuła Dobra". Celem zbiórki było zebranie funduszy na opał na zimę dla rodzin, które wydają większość swoich pieniędzy na leczenie swoich nieuleczalnie chorych dzieci. Tego dnia każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem i podarować innym odrobinę ciepła. 

Bardzo dziękujemy Julii i Agacie z klasy 4 - wolontariuszkom, które dzielnie zbierały pieniądze do puszki zarówno w szkole, jak również Centrum Medycznym Karpacz oraz w Przychodni przy Centrum Medycznym Karpacz. 

Dziękujemy również wszystkim darczyńcą! Z Waszą pomocą pomożemy wielu rodzinom!

Przypominajmy również, że do akcji można dołączyć się także 7 grudnia - puszka będzie znajdowała się w sekretariacie szkoły.

 

MM

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com