Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Konkurs historyczny Droga do niepodległej Polski

Konkursem pt. „Droga do niepodległej Polski” zorganizowanym przy współpracy z  firmą EduNect zakończyliśmy obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi m.in. rozbiorów Polski, powstania styczniowego i listopadowego.  Nie był to łatwy konkurs, lecz uczniowie naszej szkoły świetnie sobie z nim poradzili!  Na 700 uczniów w klasach 4-5: drugie miejsce zajął Iwo z klasy V, piąte miejsce zdobył Dawid z klasy V, siódme zdobyła Wiktoria z klasy V, a dziesiąte zajęła Maja z klasy V. W klasach 4-8 drugie miejsce zdobyła Karolina z klasy VI, piąte Florian z klasy V, dziewiąte Nina i Michał z klasy ósmej. 

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom. 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com