PALI SIĘ ! - NA SZCZĘŚCIE TO TYLKO ĆWICZENIA

29 listopada przeprowadzono w naszej szkole próbną ewakuację, której celem było praktyczne zastosowanie procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Po usłyszeniu sygnału alarmowego, nauczyciele wraz z uczniami, zachowując wytyczne zawarte w dokumencie szkolnym ,,Procedura ewakuacji”, szybko i sprawnie opuścili budynek wyznaczonymi drogami ewakuacji. Wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły zdążyły się ewakuować na miejsce zbiórki. Nad bezpieczną ewakuacją czuwali strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej. Po przeprowadzonej przez strażaków kontroli szkoły, okazało się, że w budynku znajduje się dwie osoby poszkodowanie. Na szczęście zostali sprawnie ewakuowani z budynku szkoły przez strażaków. Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń.