Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

PALI SIĘ ! - NA SZCZĘŚCIE TO TYLKO ĆWICZENIA

29 listopada przeprowadzono w naszej szkole próbną ewakuację, której celem było praktyczne zastosowanie procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Po usłyszeniu sygnału alarmowego, nauczyciele wraz z uczniami, zachowując wytyczne zawarte w dokumencie szkolnym ,,Procedura ewakuacji”, szybko i sprawnie opuścili budynek wyznaczonymi drogami ewakuacji. Wszystkie osoby przebywające na terenie szkoły zdążyły się ewakuować na miejsce zbiórki. Nad bezpieczną ewakuacją czuwali strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej. Po przeprowadzonej przez strażaków kontroli szkoły, okazało się, że w budynku znajduje się dwie osoby poszkodowanie. Na szczęście zostali sprawnie ewakuowani z budynku szkoły przez strażaków. Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń.

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com