Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Ogólnopolski Dzień Seniora

14 listopada w Ogólnopolski Dzień Seniora uczniowie naszej szkoły odwiedzili Seniorów z Sudeckiego Domu Seniora w Szklarskiej Porębie "Słoneczna Polana". Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny, podczas którego recytowali wiersze, a także śpiewali piosenki z młodych lat Seniorów, tj. "Odpływają Kawiarenki" czy też "Serduszko puka w rytmie cza cza". Nie obeszło się bez łez wzruszenia. 

Dodatkowo uczniowie zaprosili Seniorów do wspólnego karaoke, a także do tańca w wężyku. 

Wszyscy doskonale się bawili i mamy nadzieję, że niedługo znów uda nam się odwiedzić Dom Seniora! :)

 

MM

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com