Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Halloween party

W środę w naszej Szkole odbyła się impreza z okazji Halloween. Wszyscy czekali z niecierpliwością, aby móc się przemienić w upiorne stwory i zjawić się na zabawie. Swoją obecnością zaszczyciły nas czarownice, wampiry, kościotrupy, wilkołaki, pajęczarki oraz inne nadprzyrodzone stworzenia.

Impreza odbyła się w sali gimnastycznej, która specjalnie na ten dzień została przemieniona w nawiedzony dwór. Wszędzie dookoła można było poczuć nastrój grozy. Uczennice z klasy 8 przygotowały układ taneczny do video clipu Backstreet Boys „Everybody” a chłopcy z klasy 7 pokazali nam jak się tańczy. Trzeba przyznać, że ruszali się niesamowicie J. Po prezentacji przyszedł czas na „przestworne” tańce. Nie zabrakło też typowych dla święta Halloween zabaw i konkursów. Uczniowie musieli stworzyć żywe mumie przy użyciu papieru toaletowego, wyłowić jabłka z miski pełnej wody, odszukać ukrytych w kisielu pająków czy też krzyczeć ile sił w głosie. Pod koniec nadszedł czas na rozstrzygnięcie dwóch konkursów. Oto lista laureatów konkursów:

Konkurs na najlepszy kostium – Costume contest

I miejsce 0-3 – Bruno (klasa 2)

I miejsce 4-8 – Ryszard (klasa 4)

Konkurs na najstraszniejszą dynię – Jack-o'-lantern contest

I miejsce 0-3 – Kostek (klasa 1)

I miejsce 4-8 – Julka (klasa 8)

 

Wszystkim uczniom i ich rodzicom dziękujemy za trud włożony w przygotowania do tego dnia.

 Niebawem zaprosimy Państwa na naszą galerię, gdzie znajdziecie całą fotorelację z Halloween Party 2018. 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com