Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Doradztwo zawodowe

Koniec września przyniósł początek tegorocznych zajęć z doradztwa zawodowego w klasach 7 i 8. Uczniowie klasy 7 na zajęciach prowadzili debatę oraz wykonywali ćwiczenia związane z poznaniem siebie - swoich mocnych stron i inteligencji wielorakiej. Uczniowie klasy 8 wkroczyli zaś w nową tematykę doradztwa zawodowego. Lekcja dotyczyła systemu oświaty w Polsce - typów szkół ponadpodstawowych, zasad rekrutacji do szkół średnich, informacji na temat egzaminu 8-klasisty. W czasie zajęć przeprowadzonych w pracowni komputerowej uczniowie, korzystając ze specjalnej wyszukiwarki szkół, poznali szkoły ponadpodstawowe występujące w naszym regionie. Odwiedzając strony internetowe placówek zapoznali się ze wstępną ofertą edukacyjną szkół, a także liczyli punkty rekrutacyjne na specjalnym do tego kalkulatorze. 

 

Gorąco zachęcamy uczniów i rodziców do odwiedzania naszej nowej zakładki "doradztwo zawodowe", gdzie znajdują się różne ważne informacje i przydatne linki. Zakładka będzie na bieżąco aktualizowana.

 

 

 

MM

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com