Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września na długo pozostanie w pamięci uczniów Szkoły 707. To właśnie tego dnia obchodziliśmy już ósmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia! W tym roku zmieniła się jednak forma egzaminu. :) Pierwszy raz uczniowie zmierzyli się z tabliczką mnożenia online! Rozwiązując test interaktywny należało rozwiązać 10 przykładów z tabliczki mnożenia. Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnicy otrzymywali punkty... jednak to nie wszystko! Liczył się również czas odpowiedzi na pytania! Im szybsza odpowiedź tym większa ilość punktów za dany przykład.

Dzięki na bieżąco aktualizowanemu rankingowi gry uczestnicy znali swoje miejsce zaraz po wykonaniu testu. Dzięki temu udało nam się wyłonić dwóch Mistrzów: Mistrza Szkoły oraz Mistrza Klas Trzecich. 

Mistrzem Szkoły 707 w tabliczce mnożenia została Karolina Pakosz z klasy 6

Mistrzem Klas Trzecich została Dominika Kowalska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! :)

 

MM

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com