Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Dziennikarze z 1a

Pierwsze zajęcia w pierwszej klasie to oczywiście poznawanie szkoły, jej sal, pracowników...itd. My znamy naszą szkołę świetnie, bo uczęszczamy już do niej drugi rok, więc postanowiliśmy bliżej poznać osoby, które pracują z nami na co dzień. I tak powstały wywiady, a ponieważ nie umiemy jeszcze tak szybko pisać jak prawdziwi dziennikarze, to naszą pracę zapisaliśmy za pomocą mapy myśli. Wiedzieliście, że pani Ola ma aż dwa psy a pani Agnieszka z sekretariatu uwielbia czytać kryminały? Te i inne ciekawostki poznaliśmy dzięki paniom, które zgodziły się udzielić nam wywiadu, za co bardzo dziękujemy:)

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com