Pobiegliśmy dla Karolci

"To jest coś innego, niż zwykle robimy w szkole"... I rzeczywiście, to był wyjątkowy dzień - wyjątkowy czas z cudownymi ludźmi. Wszystko dla Karolinki, aby choć trochę pomóc naszej Małej Bohaterce.

W kategoriach: bieg na 300m, bieg na 900 m, bieg na 10 km oraz nordic walking na 6 km uczestniczyło ponad 120 zawodników.

Wszyscy, którzy wzięli udział w biegu podkreślali, że  to Karolinka jest głównym powodem, dla którego wycisnęli z siebie siódme poty :)

Jesteśmy zaszczyceni, mogąc choć troszkę pomóc Karolince i jej rodzinie w zmaganiu się z chorobą.

Byliśmy zachwyceni mogąc gościć Pana Piotra Miodowskiego - tatę Karolinki, Pana Henryka Zubowicza - dziadka Karolinki oraz Małego Dzielnego Rycerza, braciszka Karolinki.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczestników oraz wspaniałych gości.

MJ