Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Zaśpiewała w Pułtusku

Uczennica naszej szkoły, reprezentantka z klasy 4, miała okazję gościć i zaśpiewać urokliwą piosenkę pt. "Kwiaty we włosach" w pięknym Pułtusku. Dlaczego? Wszystko to, dzięki organizacji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar.

Gmina Pułtusk wraz z Fundacją im. Krzysztofa Klenczona i Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska”  od 2013 r. organizuje Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona, święto polskiej muzyki lat 60-tych i 70-tych, nad którym patronat , od początku jego istnienia, sprawuje Alicja Klenczon, żona zmarłego muzyka. W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja Konkursu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar „W sześciu strunach zaklęta muzyka”, skierowanego do dzieci i młodzieży. W bieżącym roku  finał konkursu odbył się w Pułtusku. Honorowy patronat nad Konkursem objęli:  Alicja Klenczon – prezes Fundacji im. Krzysztofa Klenczona oraz Krzysztof Nuszkiewicz – Burmistrz Miasta Pułtusk. 

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy naszej Uczennicy i jej Rodzicom.

Jesteśmy dumni! I trzymamy kciuki za dalsze występy :) 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com