Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca na Zamku Księża Góra

W sobotę 19.05.18 wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę Klubu Wędrowca. Naszymi celami była wieża widokowa na Wzgórzu Radziwiłłówka, a następnie Wieża Ciśnień gdzie było Muzeum Lasek ze zbiorów pana Jakubowa, szliśmy również obok Western City. Ostatnim naszym punktem wycieczki był Zamek Księża Góra czyli "Zameczek" (jak mówią miejscowi). Na długo zapamiętam tą wycieczkę, ponieważ była bardzo przyjemna. Według mnie wszyscy powinni chodzić na wycieczki, są bardzo fajne. Najbardziej podobała mi się grota, ponieważ była mała ze średnią szczelinką i dużym wejściem. Kiedy dotarliśmy na "Zameczek", to usiedliśmy przy stolikach i zamówiliśmy pyszne lody. Widoki były ładne i wspaniałe. Szkoda, że to była już nasza ostatnia wycieczka. Mam nadzieję, że wkrótce znów spotkamy się na szlakach turystycznych. Do zobaczenia w przyszłym roku - Alan.... Paaaaaaaa

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com