Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Wycieczka klas I-III do Bukowca

W piątek, 18 maja uczniowie klas I-III na zaproszenie Związku Gmin Karkonoskich wybrali się na wycieczkę do Bukowca. Po dotarciu na miejsce wyruszyliśmy na pieszą wędrówkę, której głównym celem było dojście do przepięknej wieży widokowej. Po drodze odwiedziliśmy uroczą Herbaciarnie, którą dla swojej ukochanej żony wybudował hrabia Fryderyk von Reden. W drodze powrotnej posłuchaliśmy ciekawostek przyrodniczych, które opowiedział nam Pan Przewodnik. A gdy dotarliśmy do parku znajdującego się przy pałacu Bukowiec czekała na nas miła niespodzianka, ognisko.
Dziękujemy za zaproszenie!

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com