Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Klasa 3 a na TEATRRRAŁKACH

W piątek w Teatrze Zdrojowym (09.05.18) rozpoczęły się "Dziecięco - młodzieżowe konfrontacje teatralne TEATRRRAŁKI Jelenia Góra 2018". "Bardzo się cieszymy, że w tym roku w naszym festiwalu weźmie udział blisko 500 uczestników. Niech ta scena będzie wam przychylna i życzliwa" - powiedział  na oficjalnej inauguracji koordynator przeglądu Jacek Paruszyński. Nam bardzo podobały się dzisiejsze przedstawienia: "Dorośli" i "Podróż Nikoli". Piękne miejsce, wzruszające chwile, cudowni ludzie, czyli nieopisywalna atmosfera teatru... jest ekstra.

Klasa 3a

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com