Wycieczka do Zakopanego

Cóż to była za wycieczka!

Uczniowie klas 4-7 wraz z wychowawcami wybrali się tym razem w urokliwe Tatry. Cudowne krajobrazy, zapierające dech góry i doliny z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

Pierwszego dnia naszej podróży mieliśmy okazje przejść piękną Doliną Strążyska do Polany Strążyska. Zachwyciła nas tam również Wielka Siklawica. Pojechaliśmy do Zakopanego i obowiązkowo na Gubałówkę.

Drugiego dnia główna atrakcją był spływ Dunajcem. Przez dwie i pół godziny płynęliśmy pośród przepięknych szczytów ... Nawet drobny deszczyk nie był w stanie zatrzeć tego wspaniałego wrażenia;)

A wieczorem, dla kontrastu, wymoczyliśmy się w gorących wodach w Termach w Bukowinie:)

Nie jest tajemnicą, ze zdecydowanie najbardziej wyczekiwana atrakcją był pobyt w Energylandii. Szybkość, wysokość i adrenalina- to jest to, co uczniowie Szkoły 707 lubią najbardziej.

Nie możemy doczekać się już przyszłego roku!