Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

Klasy: 2a, 3a i 3b zwiedzili Kotlinę Kłodzką. W pierwszy dzień szukaliśmy złota w Kopalni Złoty Stok i zdobyliśmy Twierdzę w Kłodzku. W drugi dzień nasze zwiedzanie rozpoczęliśmy od Skansenu w Pstrążnej, gdzie poznaliśmy 100- letnią recepturę, z której samodzielne przygotowaliśmy chleb. Ze śliwkową konfiturą smakował wyśmienicie. Z pełnymi brzuchami pojechaliśmy zdobyć najwyższy szczyt gór stołowych. Po powrocie do ośrodka czekały na nas dwie niespodzianki pierwsza z nich to warsztaty zdobienia szkła. Druga to impreza urodzinowa Oli i przepyszny tort, którym nas poczęstowała. W ostatni dzień naszej wycieczki odwiedziliśmy muzeum papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Ostatnią atrakcją, którą zwiedziliśmy była Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie. Szczęśliwi wróciliśmy do domu.

B.T.

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com