Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Zaczarowany Parasol i "The Ant and the Cricket"

Nasi młodzi aktorzy jak zwykle spisali się na medal. Tym razem w swoich progach cudownie gościło Niepubliczne Przedszkole "Zaczarowany Parasol". Rzeczywiście, nazwa zobowiązuje. Zaczarowani byli wszyscy: wspaniali aktorzy, pełna skupienia i uważna publiczność oraz serdeczni pracownicy z Panią Dyrektor na czele. Było nam niezmiernie miło wystąpić przed Państwem. Mamy nadzieję na kolejne szybkie spotkanie:) 

W rolach głównych wystąpili:

Kuba z klasy 1a - konik polny

Dawid z klasy 2a - konik polny

Olek z klasy 2a - pszczoła

Jędrek z klasy 2a - pszczoła

Malwinka z klasy 2a - motyl

Maya z klasy 3a - biedronka

Borys z klasy 3a - świerszcz

Cecilia z klasy 3b - mrówka

Do zobaczenia wkrótce!

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com