Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca w drodze do pałacu Ciszyca

Dziś był Klub Wędrowca. Naszymi celami były Babie Skały, pałac "Ciszyca” i założenie parkowe w Bukowcu. Na początku wycieczki zobaczyliśmy bociany, które klekotały, pana, który złowił karpia oraz dwie wiewiórki. Przy kościele opowiadałem o porządkach architektonicznych: jońskim, korynckim i doryckim. W pewnym momencie wycieczka stała się trudniejsza, ponieważ razem z Matim robiliśmy przeszkody. Ta wycieczka była wyczerpująca i wesoła: musieliśmy wchodzić pod górę, zbierać i nieść patyki. Szliśmy i rozmawialiśmy o różnych rzeczach. Wycieczka była bardzo fajna. Byłem troszkę zmęczony i gdy wróciłem do domu, to padłem. :)

Alan 3a

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com