Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Nasze Laureatki

Oficjalnym uwieńczeniem XV Konkursu zDolny Ślązaczek, w tym III edycji Konkursów Języków Obcych, była Gala Laureatów, zorganizowana dnia 5 kwietnia br. w Auli im. Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W trakcie uroczystości Dolnośląski Kurator Oświaty – Pan Roman Kowalczyk, w towarzystwie przedstawicieli władz samorządowych, wręczył zwycięzcom pamiątkowe medale i dyplomy, które stanowią uhonorowanie sukcesów i gwarantują uczniom wstęp do wymarzonych szkół ponadpodstawowych. Uczestnikom, którzy uzyskali najwyższe noty punktowe w ramach konkursów językowych, nagrody specjalne ufundowała Wyższa Szkoła Filologiczna.

Serdecznie gratulujemy naszym Laureatkom - Hani i Mariance!

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com