Książeczka o Filonku klasy 3 a

Nasza książeczka klasowa powstała w kilku częściach. Na początku pisaliśmy wymyślone przez nas rozdziały do ''Nowych przygód Filonka Bezogonka''. Później rysowaliśmy ilustracje. Agatka namalowała końcową kartkę okładki. Była na niej cała nasza klasa razem z Panią. Następnie Pani sprawdziła nasze teksty, przepisała je na komputer i gotowe książeczki oddała do druku. Po tym posegregowaliśmy kartki zgodnie z kolejnością stron, szczepiliśmy je i nasze książeczki były już gotowe. Dokończyliśmy kolorując i malując tytułową stronę, każdy swoją. Tak powstała nasza książeczka klasowa, którą będzie można przeczytać w całości. Najbardziej podobała mi się opowieść: „Filonek i przyjaciele ze szkoły”. Uważam, że nasza książka zasługuje na medal.