Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Sukcesy recytatorskie

W piątek w Młodzieżowym domu Kultury w Jeleniej Górze odbyły się powiatowe eliminacje 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej klas siódmych i gimnazjalnych.Naszą szkołę pięknie reprezentowały Karolina i Nina z kl.VII. Jury pod przewodnictwem Magdaleny Kępińskiej- aktorki Teatru im. C.K.Norwida doceniło występ Karoliny i “dobre wiatry” z wiersza, który recytowała zaprowadziły ją do grona laureatów. Karolina będzie reprezentować powiat jeleniogórski w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się 6. kwietnia.

Wielkie gratulacje dla dziewczyn.

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com