Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Nasz Proboszcz Honorowym Obywatelem Karpacza

W czwartek (15.03) przedstawiciele Naszej Szkoły: p. Dyrektor, p. Mateusz oraz Ola i Basia z klasy I, uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu.

Delegacja miała zaszczyt wziąć udział w uroczystej sesji Rady Miejskiej Karpacza, która została zwołana z okazji nadania ks. Zenonowi Stoniowi - proboszczowi w Karpaczu, tytułu Honorowego Obywatela Gminy Karpacz.

Przygotowując się do tego wydarzenia uczniowie Szkoły 707 wzięli udział w szkolnym konkursie, który polegał na narysowaniu portretu ks. proboszcza Zenona Stonia. Zwycięska praca Agaty z klasy 7, została oprawiona i wręczona podczas uroczystości.

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com