Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Warsztaty Wielkanocne klas trzecich w Muzeum Zabawek w Karpaczu

Klasy trzecie w ramach piątkowych klubów wybrały się na warsztaty wielkanocne zorganizowane przez Muzeum Zabawek w Karpaczu. W części praktycznej zdobiliśmy jaja według własnej inwencji twórczej.W części teoretycznej poznaliśmy historię o najdroższym jajku, dowiedzieliśmy się, co to było jajko Kolumba.  Jednym z najciekawszych zadań było postawienie jaja na sztorc. Niestety nie udało nam się znaleźć odpowiedzi, co było pierwsze jajko czy kura?. Jednak jesteśmy na tyle ambitni, że w niedalekiej przyszłości znajdziemy odpowiedź na to pytanie i pewnie dostaniemy za to  Nagrodę Nobla. 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com