Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Kangur Mateamtyczny

15 marca uczniowie klas 2-7 wzięli udział w konkursie "Kangur Matematyczny". Kangur jest konkursem międzynarodowym i obecnie bierze w nim udział ponad 60 krajów z całego świata! Konkurs wywodzi się z Australii - pierwsza edycja miała miejsce jeszcze w latach osiemdziesiątych i została zorganizowana przez światowej sławy matematyka Petera O'Hallorana. W Europie "Kangurek" zawitał w 1990 roku na terenie Francji i stopniowo ogarniał coraz więcej krajów europejskich. W chwili obecnej jest to najbardziej masowa impreza matematyczna na świecie!

 

Wyniki konkursu poznamy 12 maja :)

 

 

MM

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com