Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

 

Wyszukiwarka

Turniej Matematyczny "Matematyka od kuchni"

14 marca odbył się długo wyczekiwany Turniej Matematyczny "Matematyka od kuchni". W Turnieju wzięły udział cztery zespoły, które zmierzyły się z matematycznymi pytaniami dotyczącymi kuchni i jedzenia. :)

Turniej zorganizowany został z myślą o Światowym Dniu Matematyki, który corocznie obchodzony jest 12 marca. Pytania stworzone zostały przez Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

Wszystkie drużyny doskonale poradziły sobie ze wszystkimi pytaniami.

Były aż 3 pierwsze miejsca! :)

Publiczność również nie próżnowała - uczniowie wytężali umysły przy specjalnie przygotowanych dla nich zagadkach.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok ! :)

 

 

MM

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com