Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Trzęsienia Ziemi

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziała Pani Aleksandra Trytek (specjalista do spraw edukacji Karkonoskiego Parku Narodowego) wraz z dr Andrzejem Hałuszczakiem, który przeprowadził ciekawą prelekcję dla uczniów klas 4-7, na temat trzęsień Ziemi w Polsce oraz na świecie. Polska nie leży w obszarze zagrożonym sejsmicznie, jednakże w przeszłości historycznej trzęsienia Ziemi na terenie Polski się zdarzały. Uczniowie dowiedzieli się, że w obecnych czasach jeśli występują drgania skorupy ziemskiej to są one spowodowane działalnością człowieka (przemysł wydobywczy).

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com